| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Buna,din nou! Trec la subiect, a fost doar petting si niste hard petting cu prietena,nu am ejaculat pe organul el,ci doar pe langa,iar dupa ne-am sters,menstruatia dupa asta i-a venit normal, are un ciclu neregulat, de 6-7 zile abundent de fiecare data! Facusem si niste teste dupa 1 saptamana,negative,oricum, dupa asta trecuse si menstruatia, am avut parte de o alta, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe "aripioare" ( labii), credeti ca ar fi putut ceva? imediat dupa toate astea iar un test de sarcina si tot negativ, iar venindu-i menstruatia normala de 6-7 zile, ar putea fi ceva? a avut 2 zile in care i-a fost greata dimineata si se teme, poate si le inducea singura?! greata i-a fost in ultimele 2 zile de ciclu precizez. Ar fi putut fi ceva? daca poate sa-mi spuna cineva care a trecut prin asa ceva! Multumesc anticipat si am sa tin cont de ce veti spune pe viitor pentru a nu va mai stresa. ( Johny my name )

3 răspunsuri:
| Abbcdd a răspuns:

Nu poate ramane asa usor, nu iti face griji. Pentru a fi mai siguri data viitoare folositi pilula de a doua zi happy

| Sfatuitorul_6560 explică:

Astazi fiind efectuat ultimul test dupa 3sapt /o luna! Negativ.

| Deduleț a răspuns:

Daca testele de sarcina sunt negative, nu trebuie sa va faceti nici o grija.In privinta greturilor, ea este speriata de faptul ca ar putea fi gravida, si gandul acesta ar putea sa o faca sa aiba simptomele.