| eusunttheodorath a întrebat:

Funda maine dau un test greu si nu vreau sa merg la scoala... ce sugerati?

Răspuns Câştigător
| FunnyMoment a răspuns:

Deci.iti spun din proprie experientalaughing.:
1.Ii zici maicatii de azi ca te doare capul, iar maine de dimineata ii zici ca nu mai poti ca simti ca iti pocneste capul etc.laughing.
2.La fel ii zici de azi ca te doare burta si maine te duci la baie si ori it bagi degetul pe gat (la propriu,merge),ori te prefaci ca vomiti, dar asa cu sonor, cat sa audalaughing.Iti dai si niste palme peste fata cat sa te inrosesti si daca iti pune termometrul sa ai la indemana o bricheta.Te duci la baie si tii focul brichetei aproape de capatul metalic al termometrului.Nu dai foc la termometrulaughing, tii doar aproape si sa vezi ce se ridica temperaturalaughing.
Succeslaughing

| eKKroZ a răspuns (pentru FunnyMoment):

Heh ce sfat misto rolling on the floor Am ras destul de tare laughing

| UbexFlo a răspuns (pentru FunnyMoment):

Fereasca Dumnezeu inveti copilu sa chiuleasca laughing) Las' ca vine el dupa ora viitoare(materia la care trebuia a dea test)si o sa-ti spuna ca l-a ascultat si n-a stiut nimic, ca mai bine dadea test ca putea copie.laughing Fereasca Dumnezeu.Clar a facut ce i-ai zis ca ti-a dat fundadevil)laughinglaughing

| FunnyMoment a răspuns (pentru UbexFlo):

Daca omu' a vrut asta, cine sunt eu sa il judec?laughing

| UbexFlo a răspuns (pentru FunnyMoment):

Oricum ai o funda de la mine pentru asta laughing)
P.S Cu prima ocazie.

| xyqmii a răspuns (pentru FunnyMoment):

Ai putea sa bei si apa calda cu sare ca sa vomiti

9 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Mai bine mergi la test, mai copiezi, mai una, mai alta.Cand te asculta e mai naspa.La test ai timp de gandire dar la ascultat...

| FunnyMoment a răspuns:

Mersi pentru funda>big grin

| danifx2 a răspuns:

Mananca creta

| aurora50scumpika a răspuns:

Pai eu te-as sfatui sa mergi la scoala
si daca ai un telefon compatibil fotografiaza-ti lectiile,sau spune-i profului ca nu te-ai simtit bine aseara,, si nu ai putut invata,, si apoi ii spui ca nici actualmente nu te simti bine.vezi joaca teatru