| Yo21 a întrebat:

Am nevoie de niste pareri happy. Dau fundita pentru cel mai bun raspuns si cele mai multe variante... Deci, maine trebuie sa facem o chestie cu cadouri la scoala si am uitat ca este pentru maine sad (asa imi este de ciuda, fiindca azi am trecut prin niste magazine superbe straight face ). Am cumparat eu altadata niste dulciuri, dar eu vreau sa ii mai duc ceva mai special, deoarece e prietena mea cea mai buna. Daca mai apuc sa merg la magazin pana maine ce imi sugerati sa ii cumpar? Si ceva hand-made? Daca nu am timp sa trec pe la magazin ce imi sugerati sa fac? Mai bine as amana pentru altadata decat sa ii duc ceva naspa sad.

3 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Fa-i o felicitare; sigur se v-a bucura

| AlleSss a răspuns:

Heii!
Stii sa faci "bratarile prieteniei"?
Daca da, incepe!
Bafta!

| BandOfHorses a răspuns:

Cumpara-i ce-si doreste cel mai mult, o bratara ar prieteniei ar fi foarte perfecta.