| VorbaVine a întrebat:

Funda pentru cel care ma ajuta!
sunt baiat si imi place de o fata dar se pare ca ea ma considera un foarte bun prieten si eu vreau sa fiu mai mult.stie asta dar a spus ca ma vede ca pe un foarte bun prieten.ce as putea sa fac sa o cuceresc?
nu vreau sfaturi gen "spune-i" sau "arata-i" asta stiu si eu vreau ceva mai complex

Răspuns Câştigător
| MisterRip a răspuns:

Ia sa vedem. Frate ea te vede ca pe un prieten esti in ( frendzone) adica in zona de prietenie, odata ce ai ajuns acolo e foarte greu sa iesi, ea sa obisnuit cu tine doar ca prieten nimic mai mult, si nu te vede ca pe un partener de relatie de aia. Ce poti face e cam complicat, trebuie sa iesi din frendzone, sa nu te mai vada ca pe un prieten ci ca pe un partener de relatie, poate ea ti-a zis ca vom fi doar prieteni raspundei asa( daca vrei un amic ia-ti un catel, eu vreau ceva mai mult). Deacum inainte nu mai vb cu ea ore intregi da? foarte putin, si scurt, si cel mai important NU-I MAI VB CA UNEI PRIETENE, gandeste-te ca e o fata noua si vrei so cuceresti, fa-o sa creada ca esti sexy ca vrea sa fie cu tine, scoateo in oras, si fa chino(atingeri) odata ce o atingi sansele ca sa te considere tot prieten scad dramatic de mult, uitate in ochii ei si nu tii lua pana nu le ia ea, o sa vada ca esti dominant si eu un lucru foarte bun. Aratai partea romantica din tine, ( tot ce e posibil sa te vada ca pe un partener de relatie) o sa fie putin greu, dar daca reusesti si o sa te vada ca pe un partener de relatie a ta e. Deci nu uita, mai putin din coic, azi filtreaza cu ea, maine nu-i mai da nici un mesaj, si important, fi direct mereu cu ea ( pe ocolite nu se admite) cat mai direct la tot ce vb cu ea. Bafta si succesc.

| VorbaVine explică (pentru MisterRip):

Iti multumesc de sfat mariann19, asta e raspunsul ce voiam sal aud nu genul sarut-o sau vorbestei

| MisterRip a răspuns (pentru VorbaVine):

;-)

8 răspunsuri:
| DomnulSarma a răspuns:

Trebuia sa spui cati ani ai...ca e posibil ca ea sa nu vrea sa aiba un iubit la varsta ei, sau nu o lasa parintii. Oricum mult succes.

| VorbaVine explică (pentru DomnulSarma):

Eu 18 ea 15

| HolyPotato a răspuns (pentru VorbaVine):

E fată deșreaptă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul le rezolva pe toate, asta daca nu vrei sfaturi

| Hevnoraak a răspuns:

Rişti să distrugi o prietenie, eşti dispus să o faci.
Să o sacrifici doar pentru că îţi place de ea?

| Rusu_Adina_1986 a răspuns:

Pai incearca sa o faci sa te placa ca sa iti zica ea daca tu nu vrei sper ca te-amm ajutat