| CrzyBoy a întrebat:

Salut TPU,vreau sa cuceresc o fata si nu stiu cum, imi place de ea foarte mult...cam cum voi putea sa o cuceresc. Funda celui care ma ajuta...

Răspuns Câştigător
| 16Gabriela a răspuns:

Vorbeste cu ea pe facebook sau daca nu il stii trimite-i un biletel (daca e in clasa cu tine) si ii spui daca iti da facebook-ul ei sau il afli de la cineva si vorbesti cu ea, si gasiti lucruri in comun si ai putea sa o inviti in oras, sa ii cumperi un trandafir alb...o scoti la un suc happy