| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA restul voturitongue Buna allhappy. Vorbesc pe mess cu un baiat pe care il stiam de mica. Nu prea ne-am vazut, doar acu 5 anilaughing. Si mi se pare foarte de treabahappy, joi ne-am programat o intalnire, si nu stiu ce sa fac.La prima intalnire e normal sa te saruti pe gura?{p. s asa am facut cu fostul, ne-am sarutat la prima intalnire, si nu stiu cred ca am facut o greseala]. Sunteti de acord cu sarutul de la prima intalnire? Cum sa fac? Sa ma dau la o parte daca o sa vina catre mine sa ma sarute? Cum sa il refuz fara sa para altceva?[imi place de el]si daca nu il sarut v-a crede contrariul? MULTUMESC ANTICIPAT!

Răspuns Câştigător
| Ncl_9813 a răspuns:

Am patit-o si eu, la intalnire comportate normal, cum esti tu in viata de zi cu zi daca vezi ca vrea sa te sarute fa putin pe inabordabila si dupa saruta-l tu.Nu are nimic daca e prima inalnire faci ce simti si mai ales daca spui ca ai sentimente fata de el pana la urma daca simti fa-o ce rost are sa te intrebic cum ar fi fost daca o il saruti macar sti ca ai facut-o si ca nu ai pierdut ocazia.

1 răspuns:
| DeliaMarius a răspuns:

Nu ai cum sa il iubesti atat de repede,tii la el,iti place de el,asta da. Daca da sa te sarute el, sarutati-va. Mai degraba daca il respingi, va crede ca nu il placi, se va simti ignorat...Dar daca nu e sa te sarute el, nu o face tu de la prima intalnire. Usurel, mai astepti sa va intalniti de mai multe ori.