| oana15oana a întrebat:

Maine am prima intalnire cu un baiat el are 16 ani si eu am 14 ani sunt foarte timida la prima intalnire si daca o sa ma sarute am sa inghet nu stiu ce sa ii zic ce sa fac ne-am cunoscut pe mess el mi-a zis la telefon ca ma va saruta si eu nu am mai sarutat niciodata si nu stiu cum este va rog spuneti-mi ce sa fac vreau sa ii acord multa atentie dar nu stiu cumcrying Funda:X

Răspuns Câştigător
| mikey06982 a răspuns:

happy Chiar de la prima intilnire te va saruta? big grin Tu nu te teme, fii tu insuti si arata ca nu esti deloc stresata, fii calma.Pai nu sunt sigura ca vei ingheta, si daca se va intimpla, el te va lua in brate si te vei dezgheta big grin

| oana15oana explică (pentru mikey06982):

Ms:X:X big grin

| mikey06982 a răspuns (pentru oana15oana):

Cu placere XD

20 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imbraca-te mai gros. Daca tot ai sa ingheti.Dar de unde stii ca te va saruta? A mai incercat? Daca tu ii permiti te va saruta. Daca nu ii permiti nu te va saruta.

| PisSsy a răspuns:

Fa ce face si el. si te vei descurca.Dar evident nu te lasa din prima, baietiilor le place sa lupte sa castige o fata, si probabil vei fi mai apreciata de respectivul daca nu-i raspunzi cu "da" la toate. Succes :*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nut e du poate e vreun pedofil. Nu ma baga in seama baietii de pe mess crede-ma pentru binele tau. Ai auzit si tu multe cazuri sunt sigur.

| oana15oana explică (pentru anonim_4396):

Eu am mai vorbit cu el la telefon si e de incredere adica am incredere in el!

| anonim_4396 a răspuns (pentru oana15oana):

Ai grija cu increderea aia eu iti zic. Eu nu zic nimic dar vorbeste cu o matusa poate te sfatueste ea.
Sau scpunei unei prietene sa stea afara si daca plecati sa va urmareasca daca te duci la el, sa stea la usa si daca aude tipete sa sune la 112. Succes in dragoste o seara buna!

| zuziOoO a răspuns:

In primul rand tu trebuie sa fii foarte naturala,nu trebuie sa fii nici prea timida dar nici sa vorbesti doar tu,daca ati mai vorbit pe mess inseamna ca sti cate ceva despre el, vorbiti despre hobby-urile lui sau ale tale, incearca sa nu pari trista, plictisita sau obosita, razi la glumele lui si zambeste cat despre sarut totul vine de la sine inchide ochii si lasate dusa de val:*:*:*

| IulianDBI a răspuns:

Primul sarut, cate amintiri, ma rog, pentru altii eu nu stiu cu cine a fost laughing. In fine, ideea e urmatoarea, nu i-l saruta din prima, nu are rost sa treceti direct la asta, e ceva special un sarut, dupa parerea mea, zii ca daca tine la tine cu adevarat va astepta puna esti pregatita psihic, cu ocazia asta ai sansa sa i-l testezi daca tine sau nu la tine

| Loreddana a răspuns (pentru IulianDBI):

Iti zic eu cu cine a fost primul tau sarut. Cu un chihuahua (mascul). Stiu pentru ca am fost acolo si v-am vazut.

| IulianDBI a răspuns (pentru Loreddana):

Bine, cum zici, nu am chef sa ma cert cu toti "fani", asa ca du-te si vezi-ti de treaba.

| oana15oana explică (pentru Loreddana):

laughing

| Bia125 a răspuns:

Buna! Poi pentru inceput cred ca veti vorbi mai mult despre tine, iar apoi despre el. Intrebal de pasiunile lui, ce gen de filme ii plac si ce gen de muzica asculta.Iar cu sarutul, parerea mea este ca nu ar trebui sa iti faci griji. Nu cred ca te va saruta la prima intalnire. Si in plus daca te saruta nu va fi nu stiu ce sarut, deoarece va fi doar inceputul relatiei voastre! Bafta!

| oana15oana explică (pentru Bia125):

Ms:X:X

| Bia125 a răspuns (pentru oana15oana):

Cu placere.

| LooveYou a răspuns:

Buna :*. Stai linistita skumpo.asa a fost si la mine.Dar o sa vezi k o sa fie f usor.Credema iti spun din propia experienta laughing. Aveam niste fluturasii in stomac, dar si el a fost destul de emotionat.stai lin va fi tot bine o sa vezi.winking. kiss

| FyfyDouapuncteics a răspuns:

Maine cand o sa va vedeti poarta te natural ca si cum nu ti-ar fi teama de nimic nu fi panicata totul vine de la sine... nu o sa ingheti o sa ai senzatia asta dar o sa iti treaca in momentul in care o sa te sarute a doua oara
iti urez bafta :*