| IntoMySoul a întrebat:

Funda :-s please, ajutati-ma; ieri m-am intalnit cu prietenul meu, iar el a venit cu un alt prieten. ne plimbam noi, si ne-am decis sa mergem printr-o padure; l-am rugat pe pr meu sa-i spuna celuilalt sa ne lase putina intimitate si s-a retras. am ramas noi doi si cum ne sarutam, in fine rolling eyes, prietenul meu are obiceiul sa exagereze, tragea prea tare de mine ( parca era nebun. straight face ). vazand ca nu inceteaza si devenise prea "incins", i-am spus sa ma lase, sa mergem sa ne plimbam pentru ca nu am chef "sa o facem.". cred ca la asta se ajungea; el mi-a zis " pai eu vreau. ", bineinteles ca ne-am certat, fiecare a plecat acasa, aseara am vorbit si-a cerut scuze, a incercat el sa-mi explice una alta, iar azi am vazut ca aveam ig de la el; am vb de pe alt id si nu mi-a explicat nimic cu ignore-ul :-si mai mult, cand l-am intrebat daca mai suntem impr a inceput sa rada. sunt de parere ca motivul despartirii e pentru ca nu am vrut sa... rolling eyes; nici nu stiu ce sa mai inteleg din toate astea sigh am vrut sa-i spun sa ne impacam, dar dupa cate s-au intamplat sunt de parere ca nu se merita oh go on

Răspuns Câştigător
| Anny1 a răspuns:

Pai mai daca el sta doar pentru chestia aia chiar nu se merita daca te iubea cu adevarat oh go on te intelegea si avea rabdar nu se merita o relatie bazata pe:sex? pentru toate la timpu` lor si mai ales intr-o padureoh go on? hai sa fim seriosi bine ca esti cu capul pe umeri si stii atunci cand sa spui Da sauNu e bine asta eu sper ca ti-am explicat cum e treaba.de acum inainte sper ca te descurici cu el spune`i sa aveti o discutie ca intre 2 oameni cu pe mess` sau la tel! face-to-face pentru ca asa il cunosti si cand te minte si cand iti spune adevarul bafta te pup :*! funda?

13 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,hmm...ce prieten mai ai si tu.Nu e de tine, sincer.Adica cred ca mai degraba isi bate joc de tine din pacate.Adica si tu daca stiai ca nu vrei sa se ajunga mai departe,pentru ca ai vrut ca amicul prietenului tau sa va lase singuri,cum ar fi si tu l-ai provocat si daca e genul care se inginge repede,nu trebuia sa ii dai prilejul sa o faca. Unii cand se excita prea tare devin chiar violenti.
Acum nici sa iti dea papucii si ignore pentru atata,ca nu ai vrut sa o faceti,trebuia sa aiba si el rabdare,sa o lasati pe altdata,la chestia asta chiar e aiurea sa faca asa.
El are cea mai mare parte de vina dar si tu, nu trebuia sa il atati, dar si el nu trebuia sa exagerezi sa traga de tine si sa iti dea apoi ignore. Asta nu e motiv de despartire ca nu ai vrut sa...in fine, mai bine lasa-l in pace nu il cauta si nu il baga in seama, daca ii pasa de tine te va cauta el si atunci puteti sa discutati sa vedeti cum ramane cu rel. voastra.

| maradi3 a răspuns:

Perfect de acord cu tine... daca tu nu insemni nimic pentru el decat o partida de sex atunci nu mai are rost sa-ti faci vreo grija asupra relatiei! Si-ti mai da si ig si nu te lasa sa vb cu el! Ce rost are sa continui? Vezi-ti de viata ta si, candva o sa-i para lui rau! Prea tarziu insa...Bafta!happy

| RimePeHartie a răspuns:

Pai chiar nu se merita! Cum sa traga de tine si practic sa te oblige sa faci ce tu nu vrei? Turn the page! Lasa'l daca la asta se gandeste, poate atunci cand i'ai zis ca vrei "putina intimitate" deja si'a imaginat raiu. Totusi trateaza'l cu indiferenta si daca asa o sa te trateze si el pe tine atunci inseamna ca doar asta a vrut de la tine. Poate ca ti'a dat ignore cum ar fi sa se desparta el de tine inainte sa te desparti u de el rolling eyes... unii baieti sunt chiar nesimtiti! O sa iti gasesti u pe altu' care sa merite. Succes!

| Tiberius a răspuns:

Incearca sa mai gasesti vreo 20 de prieteni d-astia.

| PanaDeIdei a răspuns:

Asa e happy nu se merita. daca te iubea cu adevarat accepta sa fie cu tine fara sa iti impunea "acea conditie". foarte bine ai facut happy probabil asa sar fi intamplat s daca o faceati, dupa el te lasa iar tu ramaneai cu ochii in soare :d

| MeGustaaaaa a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat merita

| php a răspuns:

Chiar nu se merita si e mai bine ca s-a incheiatwinking

| AndreIT97 a răspuns:

Nu te placea. Pe scurt doar vroia o "partida".

| bebe23 a răspuns:

Fii sigura ca nu merita! altul draga mea.e plina lumea de "smecherasi"winking

| beckham1 a răspuns:

Ai grija si tu cu cine te combiniwinking El statea cu tine doar pentru sex din cate spui tu... Ai grija de tine :*

| Tanya4you a răspuns:

Pai sa stii ca nu ase merita, daca te.a parasit doar ca u nu doreai sa o faci cu el asta inseamna ca el chiar nu a tinut la tine si dorea doar ***! sfatul meu e sa nu il mai bagi in seama, sa il ignori chiar nu merita sa ii arati ca iti pasa!

| aplyseby1994 a răspuns:

De obicei baietii vor doar sex. Ca sa poti evita situatii de genul asta nu te mai duce si u in locuri retrase asa. Daca ai chef sa o faci cu el du-te acasa la el sau sa vina el la tine, la hotel ceva...dar sa stii daca esti minora si vrei relatii asa se intampla. 8 din 10 barbati vor relatii doar pentru sex ...restul sunt mai ok la comportament. Dar de cele mai multe ori sunt rockeri tocilari etc.
Daca vrei sa faci treaba si sa ai relatii fara sex trebuie sa ii schimbi foarte des pe baieti. Pt ca nu isi permit sa iti propuna sa faci sex din prima luna. desi mai sunt si exceptii. Deci ai grija ce faci! daca vrei sa mai stai cu baiatul ala e tr ta. dar se ajunge pana la urma la o partida de sexwinking

| bybyfrumoasa a răspuns:

Da ai dreptate asa sunt baieti si iti parerea ma e ca ai facut ce trebuia