| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am si eu curiozitate si nu ii dau de cap si sunt confuz, am fost impreuna cu iubita mea 8 luni ea dupa dupa aia s-a despartit de mine din niste certurii banale stiind ca am dreptate si observ ca are nevoie de un timp sa stea linistita fiind suprasolicitatata din cauza scoli si etc am acceptat despartirea, trece 1 luna si acum 2 zile in drum spre casa ma intalnesc cu ea prin zona pe unde stau aproape de casa mea ea fiind incantata ca m-a vazut dupa atata timp cat eu am facut No Contact a venit la mine zambind cu un vibe bun ca sa ne plimbam si sa vorbim eu vazand ca e incantata merg cu ea la o plimbare, ne plimbam cat ne plimbam si se opreste brusc si se uita la mine, eu stiind ca vrea sa ne luam in brate si sa ne sarutam dar ea tot mormaia si spunean,, Off ce sa fac sa ne sarutam sau nu" avand contact vizual si se vedea sclipirea in privirea ei ca ii place sa ma vada ne sarutam ceva timp. Ea fericita ca ne am sarutat si etc cum vorbeam spunes ca nu stie ce sa faca sa ne impacam sau nu, si faza e ca prin mesaje nu imi da atentie nu e interesata atata timp cat nu esti interesat de o persoana nu o iubesti, dar sa ne atingem si etc ii place.
si ea nu stie ce vrea sa ne
impacam sau nu ea stand cu frica ca daca ne impacam ca eu o las si nu vrea sa sufere si etc. Deci ce as putea face in privinta cu asta? eu o iubesc ea ma iubeste cred dar nu spune asta dar se vede ca ii place sa stam dar nu prea vrea sa ne impacam a zis ca nu intinde corda momentan, imi dau seama ca nu are incredere si trebuie sa o recastig față de ea.

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu zic sa continui sa vorbesti cu ea, vorbiti despre orice, pana va puneti la punct cu anumite lucruri.
Din vorbit in vorbit se poate ajunge la orice happy

Bafta sa aveti! ^_^

| IonutJohnoff a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pai daca pe Instagram snap etc nu vrea, doar eu trag de ea dc s o sufoc?
in realitate e ok dar nu vrea sa iasa cand o chem.

| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să vorbești cu ea și să lămuriți situația.

| Roberrt21 a răspuns:

Ai răbdare cu ea, dai timp de gândire și nu o stresa cu lucrurile astea, lasa ca totul sa vina natural. Aveti nevoie de putin timp impreuna.