| patricia_2881 a întrebat:

Buna TPU eu plac un baiat de 16 ani dar eu am 12 ani si el ma place m-a intrebat pe mess daca ar avea vreo sansa darca ar vrea sa stea cu mine si eu i-am sps sa ma lase sa magandesc si i-am raspuns ca da are sanse si seara ne-am intalnit si mi-a dat un pupic pe obraz si m-a intrebat ce fac si apoi a plecat mai vine seara pe la poarta mergem ne plimbam a incercat sa ma sarute adica sa mergem noi 2 intr-un loc mai retras sa am sarute dar nu am vrut si peste cateva zile a incercat din nou si s-a intamplat sa nu pot sa raman ca trebuia sa plc si de atunci vb ca niste amici ce sa fac sa ma placa din nou adica ma place dar nu 100% cred ca 50% tot ma place ce sa fac sa fie cum era atunci?

9 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Un bărbat trebuie să își înceapă viața sexuală cam pe la 18 ani.
O fată pe la 19.
Sunteți perechea ideală.

| Dєєค a răspuns:

Hmm, cam mare diferenta asta de varstathinking In fine dar stiu cum elaughing Dar totusi nu aveam 12 ani:-s. Nu mai conteaza asta: saruta`te cu el si vezi cum se comporta dupa aceea:*

| DeeaMarry a răspuns:

Ce sa faci? Pai sa lasi lucrurile asa cum sunt. Eu cred ca el asteapta ca acum tu sa faci primul pas, sa te rogi tu de el. Nu face asta! Baietilor le plac fetele dificile, care 'se lasa' greu. Desigur, nu trebuie sa fii nici foarte dificila, pentru ca atunci o sa se speriehee hee. Trebuie sa gasesti un echilibru. Daca il placi si daca esti sigura ca merita atentia ta, lasa-l sa se roage putin de tine. Crede-ma, te va aprecia si respecta mai mult(asta daca e un tip care gandeste). Sper ca ti-am fost de folos. Succes!happy

| paynehunter a răspuns:

Cam agramata fetito, nu ca as fi eu mare poet, dar mai bine invata limba romana si vezi pe la 15-16 ani daca vrei sa iti faci un prieten.Parerea meahappy

| Cayus a răspuns:

Acuma sincer ai grija sa nu fie vreun pedofil... oricum - tu la varsta ta vrei prieten? cand va au cu fel de fel de "combinatii" imi vine sa va dau cu capun veceu cand va adu si ce importanta va dati bine asta doar la cateva specimene ce le cunosc. oricum isi bate joc de tine.acuma hai ca te crede draguta - poate,. ca e indragostit - NO WAY. numa gandeste-te daca tu ai fi fost la liceu si el in a 12 ziceam dar asta e batjocura.isi bate joc de tine. poate esti orbita acum dar mai tarziu o sa-ti dai seama ca am dreptate

| alexandra_5507 a răspuns:

Buna.Pana nu vei sta cu el si nu vei vede ce gandeste si ce vrea de fapt de la tine nu poti sa stii daca te place 100% sau50%.

| pisicaalba a răspuns:

Singurul pas pe care ar trebui sa il faci este sa ii dai sarutul mult asteptat de el.o sa vezi ca o sa ii vina iar fluturasii in stomac daca faci asta si veti fii iar impreuna.

imi dai funda te rogg?

| IDE a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa dai sanse pentru ca pooate ca el e iubirea ta fundita?

| pyu a răspuns:

L-ai refuzat prea mult