| Hdyxfwfb a întrebat:

FUNDĂ Salut TPU. Încă de la început vreau să vă spun că nu ştiu dacă am încadrat bine întrebarea în categorie... ÎNTREBAREA. Pentru început vreau să vă spun că sunt băiat., iar întrebarea aceasta este despre dezvirginare : Sunt virgin, am 19 ani şi am o prietenă foarte apropiată(iubită de fapt) şi aş vrea(apropo i-am urmărit programul, iar pe data de 23 august este liberă)să îmi încep viața sexuală alături de ea(ştiu că şi ea vrea asta,deoarece am auzit-o vorbind cu cea mai bună prietenă dacă este ok să facă pasul acesta cu mine (un sfat prietensc)Întrebarea este că atunci când vom începe ştiu că mi se va rupe ața,iar ei himenul. Când voi intra in vagin. Ştiu că îmi(ne) va curge sânge(mult sau puțin). TREBUIE să continui actul sexualsau trebuie să mă opresc? Nu ştiu ce să fac.(să mă opresc, să mă duc la baie, să vărs sângele, iar apoi să mă întorc să continui. SAU să nu mă opresc indiferent de cât sânge curge?
FUND

7 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

O sa curga sange la inceput din partea ei, tu nici macar nu o sa ai ata rupta. La foarte multi nu se rupe pentru ca se muleaza

| GouDidodino a răspuns:

Nu se rupe ba nicio ata, astea sunt basme iar sânge curge de la ea

| llleo a răspuns:

laughing) esti nebun

| dani420 a răspuns:

Nu curge sânge tot timpul. Nu i bătută in cuie treaba asta. Si la fel si cu ața, din cate m-am interesat si eu, aproape 80% dintre bărbați nu au ața ruptă încă. Si nu is niște reguli pe care trebuie sa le urmezi...pur si simplu daca te doare pe tine, te poți opri. Daca ea iti cere sa te opresti fiindcă o doare, te oprești. O întrebi si tu asta, pe parcursul actului sexual, bineînțeles. Dacă o sa fie totu ok, continuati. Hai, baftă fra! Grijă mare sa nu lași in ea

| alwaysandforever1234 a răspuns:

Nu e neapărat să curgă sânge sau ție să ți se rupă ața sau ei himenul. Totuși ar fi bine să puneți ceva sub voi, ca măsura de precauție (ca să nu pătaţi) și sa folosiți protecție.
Multă baftă?

| Passd a răspuns:

Nu e neapărat să se rupă ața.

| Dumy1717 a răspuns:

Frate,nu e neaparat sa ti se rupa ata si de inceput ar fi bine sa continuati, nu neaparat pana la finalizare, cat e suportabil