| aaannnooonnniiimmm a întrebat:

O sa fac sex pentru prima oara si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac dupa dezvirginare, am auzit ca, curge sange. Trebuie sa ma duc imediat la baie sa ma spal sau continui asa? Si o sa curga mult? Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| p0se a răspuns:

Daca ai un servetel ceva cu ce sa te stergi nu e neaparat sa mergi la baie.
Si nu curge mult sange, curge foarte putin.
Dar sa ai grijwinking
Succes!

6 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

rolling on the floor)))Cu galeata curge, vezi sa nu faci inundatie!

| Cosmotel a răspuns:

Da, curge foarte mult, ai grija sa nu sara pe pereti ca cine stie cum mai stergi dupa. laughing)
Stai linistita ca nu curge mai deloc, de abia se observa.

| Zeref a răspuns:

Curge sange doar daca ala nu stie ce sa faca si te penetreaza mai brutal. Daca ai sub 18 mai bine i-ati gandul.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Zeref):

Fals, exista cazuri in care se poate produce o hemoragie destul de insemnata, desi partenerul actioneaza cu grija. Si durerea poate fi extrem de puternica in unele cazuri.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu te grabi cu deciziile. nu merita..pe urma îți va parea rau

| julika83 a răspuns:

Nu e o regula general valabila, asta cu sangerarea. exista fete care nu sangereaza deloc, la fel cum exista si cealalta extrema si poate exista o sangerare destul de mare. nu-ti mai face atatea griji, daca tu te simti ok, atunci totul va veni de la sine, nu trebuie sa te gandesti ca trebuie sa fugi la baie. cel mai important lucru este sa te protejezi.