| xds a întrebat:

FUNDA SI VOT Eu si cu un baiat din gasca mea, ne intelegem foarte bine dar colac peste pupaza mie imi place de el. El nu stie lucrul asta. Intr-o zi cand ne-am intalnit toti a avut porunca sa ma sarute, m-a luat de o parte si sub privirile doar a 2 prieteni de ai nostri m-a sarutat asa ca de fiecare data cand ne intalnim ne sarutam fara sa fim impreuna, iar eu stiu ca nu vrea sa aiba o relatie...sincer eu vreau sa ma apropi foarte mult, ca prieteni, de el si sincer nu prea stiu ce sa fac FUNDA SI VOT

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Nu poti stii, ce are fiecare persoana in gand... Poate ii place sa te sarute, iar de aici se poate naste usor o relatie. Insa, nu este indicat sa continui asa cu el. poate iti vei face sperante, iar apoi se vor spulbera! Cred ca ar tr sa discutati despre asta. In functie de dorintele fiecaruia, puteti sa adoptati o decizie corecta. Inca cv:acest raspuns nu l-am oferit pentru funda sau vot. este parerea mea. Mult succes, pupici:*!

1 răspuns:
| inger02 a răspuns:

Din cate ai spus tu si el te place. discuta cu el pe tema asta propune-i sa fiti prieteni apropiati. lasa lucruruile sa vina de la sine. o sa vezi ca atunci cand te va iubi enorm va accepta sa aiba o relatie. poate nu vrea o relatie din cauza ca a suferit mai demult si ii e frica sa nu se intample iar. dar tu dovedestei ca nu o sa fie asa. spune-i ca l iubesti. eu zic sa i faci si un cadou sau sa i cumperi o bratara de baieti cu intiala de la numele lui sau ceva de genul. succes