| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA.stie cineva ce trebuie sa fac, ca atunci cand un videoclip de-a meu(de pe youtube) apare la "sugestii" sa apara alta imagine acolo ...stiti voi in imagine o arata pe una dezbracata si in clip apare...alt; ceva deci cum fac?

1 răspuns:
| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Nu se poatehappy
decat daca re faci videoclipul si sa fie acea imagine la inceput sau sf
depinde si de program
daca faci cu ashampoo videoclipul iti apare cea mai des utilizata imagine primahappy
PS: nu e o chestie de youtubehappy
Crede-ma am experientzarolling on the floor)fac videouri de 2 ani