| OHmyGosh a întrebat:

Am nevoie de ajutor...Am un video nou pe YouTube,imi apare ca am like-uri,commentarii, dar nu imi arata cum creste numarul de vizualizari.
Stiti cumva ce trebuie sa fac sa imi apara numarul real de vizualizari?

Răspuns Câştigător
| Alexandra7201 a răspuns:

Tu nu poti face nimic ca sa iti apara numarul de vizoalizari. O sa iti apara singure, doar ca si Youtube-ul mai are "sechele"... trebuie doar sa astepti happy.

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Vizualizările se blochează dar își revin ele happy
aici trebuie să înțelegi că YTB indexează vizualizările în funcție de IP-ul tău adică dacă deschizi 10 taburi pe un browser și dacă le dai să se reîncarce automat acele vizualizări sunt de pe același IP și nu sunt " legitime" și YTB-ul când un videoclip devine viral are un algoritm care blochează viz-urile
dar o să își revină

| irbis a răspuns:

Numarul de vizualizari creste in timp real pana la 300 de vizualizari paremi-se (trebiue sa dai refresh pentru a vedea schimbarea). Dupa aceea, dureaza un pic pana ce numarul se actualizeaza.

| OHmyGosh explică:

Multumesc...Sunt doar curioasa cate vizualizari am.Ca am pus de dimineata un video si am pana acum 101 like-uri.

| OHmyGosh explică:

Va multumesc pentru raspunsuri.S-a rezolvat problemahappy

| Sanda_Adrian_1997 a răspuns:

Da-i un refresh