| Aidutz a întrebat:

FUNDA, VOTURI SI RASPUNS LA INTREBARILE VOASTRE. Buna! Puteti sa-mi spuneti cum sa ma despart de un baiat care nu mi-a facut nimic dar pur si simplu nu-l mai iubesc?
Va multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| Pissy16 a răspuns:

Draga ti-as da sfatu' de a ii spune direct nu pe ocolisuri... ii spui direct " nu te mai iubesc si ma despart de tine " si gata dar nici sa nu il ranesti prea tare te pup sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos. bafta :*

2 răspunsuri:
| Barblaster a răspuns:

Tu te desparti de baieti doar pentru ca nu-ti mai plac tie? Tu crezi ca se gasesc asa ca praful? Daca esti asa de cruda precum ai descris in intrebare, poti sa-i zici ceva de genu:''Ba esti un cap de bivol iti dau papuci''.

| Aidutz explică:

Nu,dar asta este pentru prima data cand nu mai imi place de un baiat fara sa-mi zica nimic.Nu dati raspunsuri jignitoare, va rog.