| danky a întrebat:

Fundaa: Da stiu a fost candva o relatia de aproape doi ani si nu mai vb cu ea din ianuarie stiu ca dupa ce ne-am despartit i-am vorbit urat dar i-am vorbit la nervi oricum eu inca o iubesc si ink tin la ea si vreau sa-i demonstrez ca inca o iubesc si asta trebuie sa o fac pe net ca eu sunt in italia si ea in romania si va rog frumos nu mai vreau raspunsurile alea banale ca sa-i spun ca o iubesc ca sa-i spun ca ink mai tin la ea de data asta vreau ceva special si practic pe net nu stiu cum sa-i demonstrez asta am mare nevoie de ajutorul vostru vreau sa ma impac cu ea pentru ca inca o mai iubesc si mai tin la ea.

1 răspuns:
| ganeaa a răspuns:

Buna sper sa nu te dezamagesc dar nu prea poti sa faci mare lucru in sitoatia asta daca nu esti langa ea sa ii arati cu adevarat ca o iubesti sa simta ea lucru asta ce sa zic e nasol degeaba ii spui ca o iubesti sun niste vb goale trebuie sa simta lucrul asta bafta in continuare