| Cautraspuns a întrebat:

~fundita~Am visat ca am nascut un copil dar nu eram gravida, adica nu aveam burta.Nu plangea, arata normal... Ce inseamna asta? Helpcrying chiar m-a speriat! Nu-mi dati toate link-urile dupa net sau alte chestii ca le-am citit deja!

Răspuns Câştigător
| Delete a răspuns:

Sunt visuri foarte frumoase care cind te trezesti iti pare rau ca nu l-ai visat mai departe! Si sunt visuri strasnice care cind te trezesti tii frica sa te culci in napoi! Ori cum ele is doar ginduri, amintiri! Nu te speria ele nu inseamna nimic!

5 răspunsuri:
| Bubu a răspuns:

laughing nu inseamna absolut, sunt doar vise si nu trebuie sa te speriiwinking stai linistita.si eu visez multe lucruri. unele ciudate dar nu trebuie sa intram in panica

| byutxa a răspuns:

Nou - nascut - oboseala ce duce la deznadejde

| Cautraspuns explică:

Nu! Deocamdata nu vreau sa fac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai copil acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca da insemna ca nu al iubesti