| BloodyBlade a întrebat:

Fundita! Hey TPU spuneti-mi si mie nume cool pentru facebook! Cele mai tari primesc funda!happy

6 răspunsuri:
| Komododragosh a răspuns:

BloodyBlade suna destul de smecher, de ce nu o pui p-aia? happy Sau incearca Excalibur daca tot iti plac sabiile sau Slayer!

| Rockart a răspuns:

Ai greşit categoria.

| Schutzsttaffel a răspuns:

Cel mai tare- Numele si Prenumele tau.
nu trebuie sa-ti pui "Gigel Printul Desertului" ca sa fii tare pe fb.

| Bocanila a răspuns:

NoFear (si numele tau) (numele tau)TheBest si cam asa man incearcsa si tu astea eu am NoFear Razvan la facebook si e super tare

| unknownn a răspuns:

AmNum3d3P! tZzZ1111Ur@@@@@@

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Puneti dracu numele tau, dc sa iti pui alt nume? baga-ti mintile in cap.