| xDSmille a întrebat:

Fundita ^_^ : sa zicem ca fostul meu prieten a suferit dupa mine, dar dupa a gasit pe alta, s-au desp. si acum sufera dupa ea... numa ca a inceput sa imi placa iar de el. mai am oare vreo sansa? ce ar trebui sa fac? straight face multumesc

Răspuns Câştigător
| cosmin1211 a răspuns:

Pai incearca sa iesi din nou cu el... numai da-i semne evidente. Daca te va palcea si nu e timid iti va spune el sa iesiti.

8 răspunsuri:
| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Cosmin 1211 are dreptatebatting eyelashes

| xDSmille explică (pentru cosmin1211):

O sa incerc!:* multumeesc

| hurricaneX a răspuns:

Sa gandim realist, tipul poate sufera. O sa-i trebuiasca putin timp ca sa fie singur sa nu treaca de la o extrema de la alta. Incearca sa il consolezi, ajuta-l sa treaca peste si apoi cu putin noroc poate va reveni la tine sau in cazul cel mai dramatic se va intoarce la fosta si tu o sa ramai singura.
Succes.

| cosmin1211 a răspuns (pentru xDSmille):

Cu placere.

| Încrucişătorul a răspuns:

Baga apropo-uri. Poate va functiona asta mai intai.

| neutrino a răspuns:

In mod normal nu mai ai nici o sansa.

| Nastia a răspuns:

Cred ca da. ajuta-l sa trece peste suferinta de acum.

| dragos9234 a răspuns:

DAca te accepta dupa ce te-ai ddespartit de el este cam fraier.