| xDSmille a întrebat:

Heii TPU:*! Ofer fundita love struck! m-am despartit in vara de fostul meu prieten, a suferit mult, si dupa niste tipe au bagat strambe desprpe mine ca sa se combine cu una! s-au combinat, au avut certuri, despartiri insa.Acum regret ca m-am desp si as da orice sa il am inapoi! El o iubeste pe tipa aia... dar i-a spus unei amice ca inca se mai gandeste la mine, si ma 'iubeste '. faza e ca eel stie ca il plac de vreo luna dar tot sa impacat cu fosta, acum sunt iar despartiti si se vede ca sufera! ce as putea face? Mai am vreo sansa? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai simte ceva pentru tine, si tu pentru el, puteti fi din nou impreuna. Daca sentimentele se racesc nu inseamna ca nu pot fi si reaprinse. Incerca sa stai cat mai aproape de el, daca sufera. Arata-i ca inca mai simti ceva pentru el. Arata-i ca-l iubesti, si poate pana la urma o sa fiti fericiti. Totul depinde de voi.

2 răspunsuri:
| andy95summer a răspuns:

Spune-i ce simti in fata si daca te vrea accepta sa fiti impreuna daca refuza cauta pe altu(parerea mea nu meriti sa suferi dupa cineva care nu merita)

| CiprianFreeLife a răspuns:

Spune-i ce simti, daca merge bine o sa fiti impreuna daca nu ai de unde alege tongue