| Laviiiiii a întrebat:

FuNdItSssaaa. Spuneti-mi si mie niste farse pentru profesorihee heedau funda+votwinkingse scuza categoria

Răspuns Câştigător
| Pinky_8498 a răspuns:

Noi in liceu am cumparat baloane pe care ne-am desenat fetele si le-am lipit in locul nostru in banci laughing) Puteti sa ramaneti in clasa dar ascunsi sub banci undeva sau daca aveti curaj sa plecati de tot. Bafta!

4 răspunsuri:
| larisuk_8791 a răspuns:

Cumperi un tub de licici de la magazin si vi cu 20min inainte sa soseasca toti colegi, ii pui lipiciul pe scaunul profesorului si cand se aseaza se lipeste.[ e mai bine sa nu stie nimeni ca e posibil sa te parasca.:p]

sau ::

pui intr-un pahar : praf de creta (apa) si il pui deasupra usii, lasi usa putin deschisa si cand intra paharul plin cu praful de creta (sau apa ) cade pe ea

| cinevaaaaa a răspuns:

Iti dau multe idei:
1.Iei multa branza topita, te duci la baie sa uzi buretele.Pui branza topita pe burete si pui in apa sa se puna.Stergi toata tabla si cand vin profesorii nu mai pot scrie nimic
2. Daca profesorul este pe sala, roaga un coleg sa te impinga usor in timp ce fugiti.Tu sa te prefaci ca ai cazut si te-ai lovit rau la mana.Te prefaci ca te duci la cabinet. Zici la profesori :"cabinetul este inchis, dar mi-a zis cineva cand mergeam pe scari ca am mana rupta.Pot sa merg acasa?".Si cand te pregateai da plecare, toti colegi sa strige:"FARSA DE 1 APRILIE!"
3.Va duceti toti din clasa cu ghiozdane cu haine cu tot in baie, inchuiati usa de la clasa si stati asa pana vine profesorul rolling on the floor
Cam atat

| Anonim_4933 a răspuns:

Ca ai mana in ghips si numai scrii in ora aceea. fundita?

| Ralluu_Yo_1999 a răspuns:

Aceasa farsa mi-a spus-o o prietena de a mea. Deci cand te scoate la raspuns profesoara trebuie sa ai la indemana putin checeap ii spui :
-Dna profesoara stai putin te bagi sub banca si iti pui laga nas niste checeap si te intori cu spatele si apoi te arunci de pamant si sa creada ca ai lesinta si te-a dat sangele pe nas. Asta este o farsa foarte tare si profesori nu au ce sa iti faca find ca este 1 APRILEI big grin