| XdeaaX a întrebat:

Funta! Va rog ajutati-ma si pe mine cu acest baiat! a dat semne ca iar place de mine dar nu prea sunt sigura(am fost impreuna intr-o excursie iar atunci el se tine mereu dupa mine, de atunci mi-a ramas in minte, intre timp el a treacut pe a noua fiind langa scoala mea eu fiind pea 8-a, am venit o data impreuna de la scoala iar el a vorbit in continuu cu mine desi cel mai bun prieten al lui era cu noi, dupa ceva timp m-am dus sa ma plimb in preajma liceului iar el a inceput sa strige dupa mine de la geam, peste cateva saptamani am primit eu mesaj de la el pe mess "ce faci frumoasa mea?"iar in akel mesaj el mi-a zis ca ma plk din prima secunda in care m-a vazut si ca pana acum nu a avut curaj sa-mi spuna, m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu i-am zis ca mai bine ii dau raspunsul maine ca vreau sa ma mai gandesc, mi-a cerut numarul de telefon si mi-a zis ca ma suna in pauza mare sa merg cu el in spatele unui magazin sa-i dau raspunsul acolo, am mers, dar el nu a venit.in a doua zii prietenul lui cel mai bun facea misto de mine,)ce sa mai fac?

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Sa-l pui sa iti raspunda pentru faptele lui! Spune-i : Ai chef de misto, pentru ca si eu pot sa fac! Am vrut sa iti acord o sansa, dar ai dat cu piciorul in ea! Spune-mi ce ai de gand pentru mine, totul este Okwinking Nu-mi pasa de alegerea ta. asa daca faace misto ii vei inchide gura si nu mai are sa se laude cu Pfoai ce am fraierit-o pe aia, intelegi? Daca baiatule sincer sau baga o scuza ca nu a putut venii verific-o, dar nu-i da foarte multa atentie te poate pacalii sau sa rada de tine. Fundita?

| vεηiη a răspuns:

Tu gramatica mica ce esti :X
TRADUCERE:
funta = funda
intr-o = intr-o
atunci = atunci
mia = mi-a
in continuu = incontinuu
inceput = inceput
zis = zis
place = place
acum = acum
Normal ca te-a lasat balta, cand te-a auzit cum vorbesti!

| samananca a răspuns:

Cel mai reusit raspuns e sai dai papucii deoarece el pune prietenii sa-si faca misto de tine Xd

| Annye18 a răspuns:

Sa nu-i mai acorzi nici un fel de atentie. Sa nu-l bagi in seama.