| XdeaaX a întrebat:

! ajutati-ma va rog!
funta! Va rog ajutati-ma si pe mine cu acest baiat! a dat semne ca iar place de mine dar nu prea sunt sigura(am fost impreuna intr-o excursie iar atunci el se tine mereu dupa mine, de atunci mi-a ramas in minte, intre timp el a treacut pe a noua fiind langa scoala mea eu fiind pea 8-a, am venit o data impreuna de la scoala iar el a vorbit in continuu cu mine desi cel mai bun prieten al lui era cu noi, dupa ceva timp m-am dus sa ma plimb in preajma liceului iar el a inceput sa strige dupa mine de la geam, peste cateva saptamani am primit eu mesaj de la el pe mess "ce faci frumoasa mea?"iar in akel mesaj el mi-a zis ca ma plk din prima secunda in care m-a vazut si ca pana acum nu a avut curaj sa-mi spuna, m-a intrebat daca vreau sa stau cu el iar eu i-am zis ca mai bine ii dau raspunsul maine ca vreau sa ma mai gandesc, mi-a cerut numarul de telefon si mi-a zis ca ma suna in pauza mare sa merg cu el in spatele unui magazin sa-i dau raspunsul acolo, am mers, dar el nu a venit.in a doua zii prietenul lui cel mai bun facea misto de mine,)ce sa mai fac?

3 răspunsuri:
| Eaaa_4667 a răspuns:

Buna. poate nu a mai putut sa vina a intervenit ceva! sau poate ca a uitat! il poti intreba. pe mess de ce nu a putut sa vine. daca nu i`a pasat si a facut misto. vei intelege. daca nu. si indradevar il placi. ii poti spune : da love struck funda? X

| adee_6203 a răspuns:

Pai vb cu el cand ai okazia sh ii spui sa nu mai faca asa ii acorzi o sansa sh ii spui DA, daca iti va face la fel atunci va desp. sh ramaneti doar prieteni pentru ca. e pakat sa va certati pentru asta:*tongue p.s[ poate nu a putut sa vina atunci] funda pls:X?

| Anna_2215 a răspuns:

De ce ai mers? Pe asta nu se bazeaza o relatie! in primul rand isi bate joc cand zice : vrei sa stai cu mine? in loc sa fie fata-n fata si sa fie ceva de genu : vrei sa fii prietena mea, sau te plac si tin mult la tine. Hmmm...tu faci ce vrei eu te-am sfatuit. Eu cred ca ar trebui sa nu mai vb cu ei si daca te jignesc sau fac misto sa nu le mai spui nimic... funda?