| gabytza8 a întrebat:

Gesturile unui baiat care te place (timid sau normal)
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| Elena2022 a răspuns:

Un baiat care te place...In primul rand, depinde de baiat, de firea lui, exact cum ai spus... timid sau normal, dar si de cat de matur este. Adica, atunci cand au un sentiment puternic, cei mai multi baieti se indeparteaza pentru ca le este frica, le este frica sa puna prea mult suflet si apoi sa fie raniti, de asta nu se implica cu totul, chiar daca nu pare, in cele mai multe cazuri asa e, cerand o pauza. Insa, un baiat care te place, indiferent daca e rece, te tachineaza, asa fac cei mai multi, le place sa te vada geloasa, sa te vada suferind de pe urma lui, totusi, vorbeste cu tine, adica pune accentul pe comunicare. Gesturile depind si de gradul de atractie fizica dintre voi, si bla, bla, bla.
Asa ca mai bine astepti si ai sa vezi cum se comporta baiatul respectiv, pentru ca toti suntem diferiti si avem felul nostru de a iubi. Fara sa generalizam...

2 răspunsuri:
| Deliadelias a răspuns:

Buna:*.
Depinde de firea lui, eu cred ca un baiat atunci cand te place se balbaie mai mereu cand zice o fraza mai mare sau se inroseste.
E mai timid cu tine, te aproba intr-una laughing, chiar daca spui niste aiurelii.
Se uita altfel la tine, fata decum se uita la alte persoane si vorbeste altfel cu tine...

| MyRedRose a răspuns:

Hey!

1. Incearca sa te faca sa razi.

2. Sta tot timpul in preajma ta.

3. Se uita indelung la tine.

4. E foarte dragut cu tine.

5. Totusi te tachineaza.

6. Iti zambeste mereu.

7. Iti povesteste multe chestii din viata lui.

8. Eventual iti da cadouri.

9. Vrea sa petreaca mult (cat mai mult) timp cu tine

10. E atent cu tine mereu.

Sper ca te-am ajutat! big grin kiss