| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a întrebat:

Girls, ce culoare a ochilor iubiti la baieti? si de ce?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Adryanna_1259 a răspuns:

Pai thinking orice culoare, dar in prezent caprui love struck pentru ca atunci cand ma uit la el... parca ma pierd ( pot sta sa ma uit la ei si o zi intreaga cred laughing ) si fiindca in diferite lumini par negri cu totul iar asta mi se pare superb :X

16 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Imi plac ochii caprui-negri si verzi
Nu imi plac albastri la baieti.

| forever4you a răspuns:

Nu'mi pasano talking... dar acum ma pierd in ochii lui de caprui deschis ma uit in ochii lui si vad cat ma iubeste iar in inima mea se poate observa cat il iubesc si eu, cand ma uit in ochii lui ma pierd in ei...il iubesc din toata inima mealove struck love struck love struck

| Ingerash a răspuns:

Verzi sau caprui

| lemmon a răspuns:

Verzi.ptr ca imi place culoarea verde si mi se pare o culoare imi speciala, mai ales cand ma uit in ochii unei persoane, persoana ce are ochii verzi ma cutremurlaughing, nu prea pot sa explic insa mi se par mai deosebiti(mai ales ca ochii verzi nu sunt intalniti asa des ca negri, caprui...)

Răspuns utilizator avertizat
| b342 a răspuns:

Albastrii, verzi si caprui.De ce? pai.in ochii albastri parca vad ceva linistit...in cei verzi parca vad natura si iar ma pierd in ei. iar ochii caprui pentru ca asa'i are iubitu meu laughing. Si e logic sa'mi placa :X blushing. by3z;*

| Babushka a răspuns:

Negri ever. sunt patrunzatori paraca ma incec in ei.

| dragutza_1869 a răspuns:

Albastrui.de ce? p-u ca iubi a meu asa ii are happy

| CookieMonster_6225 a răspuns:

Sa fim serioase...cui nu-i place un blond cu ochi albastrii?; x

Imi plac cei albastrii, dar si verzi happy

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Pai albastrii big grin sunt foarte frumosi mai ales daca el e brunet love struck
As spune si verzi. dar stii ca este vorba aia: "ochii verzi niciodata sa nu-i crezi" laughing. Deci raman la albastrii, plus de asta asa ii are si amore a meu love struck love struck

| marrylove a răspuns:

Daca are parul' blond prefer ochii albastrii pentru ca mi se pare ca sunt kinki (stilati) dar daca e brunet, ador ochii caprui:X

| Tedoraaa a răspuns:

Caprui si ciocolatii, negrii si albastrii la baietii palizi si anutzei de langa mine de 7 anishori happy ii plac ochisorii albastrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verzi, negrusi albastru inchis

| GeoXD a răspuns:

Paai, ochii verzi, sau albastri. cei albastrii imi inspira liniste. eeh.si cand ma uit in ochii acelepi persoane simt ca imi explodeaza inima :]]
si ochii verzi? pai si eu ochii verzi, si culoarea verde e preferata mea, daca as gasi si un baiat cu ochii verzi ar fi mult prea bine love struck
buh bye

| OoOaddyOoO a răspuns:

Raspuns din partea unui baiat:

Fetelor am ochii albastri, De ce toti imi zic ca am ochi frumosi nu stiu? De ce sunteti disperate de ochii albastri straight face?

| ZuzuVreaCiocolata a răspuns:

Albastri si caprui clar :-x