| anonim_4396 a întrebat:

Hai baietii! Fete rele, fete bune, fete blonde, fete brune? Bacemi, asta nu-i poezie, are doar rima, accidental.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

@furni, ma bucur ca realizezi asta. Pot sa iti raspund si eu

Fete rele -mi dau tarcoale
izgonind fetele bune
blondele de zestre-s goale
ziua in amiaza mare
dar degeaba sunt nebune

Brunele imi aprind focul
Mai cu seara, mai pe noapte
si mi-oi incerca norocul
dar sa taci ca sa n-auda
lumea ce iti spun in soapte

14 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Pot sa raspund si eu? upsss, am raspuns, vezi ce rea sunt?laughing

| Barajag a răspuns:

@bro:atat cat sa le fie altora bine, atat sunt de reahappy

| udarb a răspuns:

Fete bune
As spune

| costyn162 a răspuns:

Depinde pentru ce. Dar pentru o relatie serioasa, aleg fetele bune.Si in nici un caz fete blonde.

| iri a răspuns:

Mai baieti eu va dau un sfat... daca vreti o relatie mai serioasa... fete carunte! sunt fidele, sincere, experimentate, etc.

| I'm just me a răspuns:

Eu prefer fetele rele si brune

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ador fetele rele.Starnesc in mine energii nebanuite!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai nimerit-o la faza cu fete bune devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, adica eu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furni, da si tu, toate fetele big grin
Ursulika, etsi rea, cit de rea esti? devil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ursulika, vreau si eu sa-mi fie bine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic ca toate fetele sunt bune si alea rele la fel. Cate una in functie de starea de spirit":-)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu sau fara rima sa dea domnu sa avem cate una din ele in fiecare saptama macar

| iasminn a răspuns:

Fete blonde, fete brune. Fete rele, fete bune. Fete `nalte, fete scunde, cu bretoane si cu funde.Cu cosite, cu scufite cu codite si funtite.Luni si marti sunt platinate.Joi si vineri sunt roscate, iar in zi de sarbatoare, albe cum e mama mare. Fete brune, fete blonde. Juliete sau Gioconde, creionate, rimelate, nefardate sau pictate, hmmm, voi le iubiti pe toate