| anonim_4396 a întrebat:

Hai salut, am și eu o întrebare
Ce idei de gesturi aveți sa faceți unui băiat? Dar unei fete?
! Menționez! - nu gesturi spre exemplu: cină romantică, mesaje frumoase etc.
Ci gesturi fizice (atingeri, mangaieri, etc)
Ce gesturi aveți ca idee?

Răspuns Câştigător
| FindMyName a răspuns:

Nu pare o întrebare rea happy
La un moment dat te mai gândești ce gesturi ai mai putea face persoanei iubite.
- îl tragi de tricou înspre tine sa va sărutați
- poți sa îi ții o mână pe piept și aluneci ușoooor cu ea la abdomen, poate mai și jos dar sa nu va ia valul prea mult laughing
- poți să îl muști de buză/gât
- când e pe scaun te pui în poala lui, sigur îl vei satisface
- când stati față în față, îl iei după gât și te,, așezi" pe el, adică sa îți simtă sânii pe pieptul lui. dacă vrei ceva mai complex îi poți lua mâna sa i-o pui pe fundul tau
Sunt multe gesturi, dar eu am dar acum exemplu ce mi-a venit prin cap așa adormită cum sunt laughing
Sper ca te-au ajutat! Sigur îți va mai răspunde lume si îți va da mai multe gesturi și îl vei ametii cu atâtea, bafta!

| DoamnaLalea a răspuns (pentru FindMyName):

Bine explicat, idei destul de bunicele, îmi place! Și mersi! happy

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Gasesti destule idei in cartile romance cu povesti siropoase.