| SayCheesexD a întrebat:

Haii! big grin Astazi la scoala m'au intrebat doi baieti daca vreau sa fiu cu ei si le'am zis nu big grin Pentru ca unul chiar nu imi placea si pentru ca celalalt era exu` prietenei mele cele mai bune big grin Am facut corect ca am zis nu ex`ului celei mai bune prietene ale mele confused

12 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai procedat corect, mai ales ca nu placeai pe niciunul!

| MikyMi a răspuns:

Sa inteleg ca iti cam place fostul iubit al prietenei tale?
Consider ca foarte bine ai facut! Vorba aia nu-ti da prietena cea mai buna pentru un baiat ca baietii mai sunt slava Domnului!
Bafta!

| Debb a răspuns:

Normaaaal!

| anad a răspuns:

Da, are balta peste si nici tie nu ti s-au bagat zilele in sac!

| anonimul a răspuns:

Da...ai dar sper ca n-ai facut-o cu dispret si pe un ton naspha, trebuia sa-i spui ca nu vrei, sa nu-i dai explicatie si sa te duci la pritena ta sa vb despre orice altceva

| SteauaROsie a răspuns:

Poate au vrut sa faca misto de tine
sau in viziunea lor
te au vazut drept o panarama
asa ca sau gandit ca poate tine

| soare a răspuns:

Dap mai ai facut foarte bine pentru ca riscai o cearta cu prietena ta si nu merita nici pentru cel mai bun suflet din lume

| Alina14_7933 a răspuns:

Da, pentru ca riscai sa te certi cu prietena ta big grin. Deci ai procedat mai bine asa, si mie mi-i s-a intamplat asta si eu nici nu mai vorbesc cu prietena mea, atat de tare am gresit ca am acceptat straight face. Oricum, daca iti placea baiatul foarte tare, trebuia sa vorbesti cu prietena ta despre asta, sa vezi daca se supara. Dar, oricum, faptul e deja consumat, nu mai ai ce sa faci. Dupa cum vezi si parerile celorlalti utilizatori, ai procedat mai corect asa. Keep goin' happy, trebuie sa fii tare norocoasa daca au fost 2 in aceeasi zi :O. laughing

| pactcudiavolita a răspuns:

Da de cat sa te certi cu prietena ta m-ai bine asahappy
Dar daca chiar il placi ai putea sa-ti intrebi prietena ce mai simte pentru elthinking

| SayCheesexD explică:

Multumesc de sfaturi big hug
Chiar nu merita sa imi dau prietena cea mai buna pentru un baiat
Si nu imi placea exu` ei big grin
Putsin poate big grin
Dar nu mai mult

| andSayBranza a răspuns:

Servus!happy
ia un sfat:d
skriei daca iti place d eltongue
e forte usor!
ca si eu asa am facuttongue
pha! 11111!

| kiribui a răspuns:

Ai procedat bine. Nu are rost sa va certati pentru baiat. Ti. o spun din propria experienta.