| pisioi a întrebat:

Halit Ergenç-joaca si in ezel?

Răspuns Câştigător
| Daniel_4881 a răspuns:

Nu, joaca doar in:Binbir Gece, Aliye, Esir Şehrin İnsanları, Baba, Azad, Zeybek Ateşi, Kumsaldaki İzler,
Dedem, Gofret ve Ben,
Gurbetçiler
Böyle mi Olacaktı, Kara Melek, Dersimiz Atatürk, Acı Aşk, Ölümün El Yazısı, Hiç Yoktan Aşk, Okul, The Net 2. 0, Babam ve Oğlum, İlk Aşk si Devrim Arabaları. Anii actooriei 2000 - 2010(Prezent)(is mare fan nu te indoi de raspunsul meu sper ca te-am ajutat astept funda multumesc pa, pa.)

1 răspuns:
| Daniel_4881 a răspuns:

Nu, joaca doar in:Binbir Gece, Aliye, Esir Şehrin İnsanları, Baba, Azad, Zeybek Ateşi, Kumsaldaki İzler,
Dedem, Gofret ve Ben,
Gurbetçiler
Böyle mi Olacaktı si
Kara Melek (sper ca te-am ajutat, astept fundahee hee