| spad3r a întrebat:

Happy Valentine's Day pentru totiwinking

Răspuns Câştigător
| lilandy a răspuns:

Happy Valentine's Day... din pacate nu pentru toti este asa fericita sad... dar viata merge inainte. Bucura-te de relatie, pentru ca aceasta e cea mai frumoasa zi a anului.

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Buna! Valentine's day fericit si tie! Nu e o zi chiar asa de speciala, pentru unii (ex:pentru mine) este o zi obisnuita.

| Danny a răspuns:

Sa fie!

| cryssa a răspuns:

Si tiesmug

| BoBBy a răspuns:

Whatever laughing

| maryy a răspuns:

Nu pentru toti este o zi speciala, pentru unii e chiar o zi intunecata si amara. sad

| Dyony01 a răspuns:

Ms.la fel... sper ca a tau sa nu semene cu al meu.iti doresc sa fii langa cel drag tie... si sa va iubiti mult :*

| PisicutzaMiky a răspuns:

Happy Valentine's Day si tie! happy

| lesslonleygirl a răspuns:

Sa speram. ca azi o sa se intample ceva special...ms si tie

| HoopaScz a răspuns:

Ms.ff de treaba estilaughing dar pentru mine. nu am cu cine sa o petrec ((:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru unii ca mine nu e chiar atat de fericita!

| nicu_9815 a răspuns:

Happy Valentine's Day allwinking