| Roarrrrr a întrebat:

Hello :* Dati-mi si mie mesaje de Valentine's day, dar pentri cei ce nu au prieten/a.
de ex : La naiba cu Valentine's day! Eu te iubesc in fiecare zi.

14 februarie-ziua internationala a minciunii.

Stiti la ce ma refer, nu? Multumesc. Happy Valentine's day ❤

1 răspuns:
| Neo12 a răspuns:

Bună.
Dacă tu nu ai prieten, de ce vrei neapărat să te iei de persoanele care chiar se iubesc? Nu zic că unii nu-s pe interes, dar sunt şi excepţii pe care le bagi în aceaşi oală.
Lasă-i să-şi vadă fiecare de viaţa lor şi tu de a ta.
Tu vrei să faci parte din acel efect de turmă din câte văd pentru că cu asta se ocupă toţi astăzi.
O seară bună!