| anonim0015 a întrebat:

Hay TPU! Deci de unde sa incep? OK Incep cu inceputul deci tipu' de care v-am spus ca imi placee cel mai bun prieten al meu! (tin sa mentionez ca nu are o iubita si ca uraste dulcegariile)
Vineri am fost pe "dealul scolii" cativa colegi printre care si tipu' respectiv, ne-am asezat pe iarba. ei, colegii, acolo gramada toti, eu mai deoparte (m-am sezat pe geaca pe spate la soare) si ghiciti! M-am trezit, de unde nu stiu si nici nu vreau sa stiu, cu capul in poala tipului'! si se juca cu fire iarba pe fata mea si nu mai stiu ce naiba ca a trecut asa de repede incat ne-am trezit singuri pe ditamai dealul... Chestia e ca era asa de tandru si jucaus incat am vrut sa-l sarut dar stiind ca nu ii plac dulcegariile si uraste tot ce inseamna pupaturi am ezitat! oare ar fi trebuit sa-l sarut? HELP!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca-i mai bine ca nu l-ai sarutat.Acum asteapta sa vezi rezultatele plimbarii pe deal.A simtit si el magia momentului si s-a lasat dus de val.Tu ai fost retinuta si decenta, ceea ce e bine.Asa ca, vei astepta sa faca el primul pas.Mult noroc!

1 răspuns:
| LifeInColors a răspuns:

Pai...merita sa incerci, da nici asa nu ii rauoh go on o sa mai ai ocazii, ca din cate ai spus, chiar cred ca te place, oricum succes:*.