| LiviuuuXD a întrebat:

Salut TPU,astazi eram pe afara,si vine un tip (da, il cunosteam, mereu a vrut sa ma bata) cu inca 3 tipi care aveau niste bete (nu,nu aveau bate,doar niste bete mai groase) si unu a incercat sa ma prinda de guler si sa ma bata,dupa ceilalti radeau de mine. M-am enervat,i-am dat tipului un picior in burta si a cazut la pamant,dupa vine celalalt si il imping jos,ia celalalt un bat din ala si imi trage un bat in spate,ustura mah ca era si plin de zapada.M-a impins ala am cazut si eu jos,fiind o vale pe unde stau eu si mai desenez cateodata,tipii stiau ca merg acolo astazi. Dupa ceilalti se ridica si unul din ei imi trage un pumn in burta (normal ca ceilalti ma si tineau) m-am enervat atat de tare incat i-am tras un pumn aluia care ma tinea de i-am spart nasul, cade la pamant si nervos cum eram le pun piedica celorlalti, cad toti 3 la pamant si incep sa ii lovesc pana ii las lati (va dati seama ca m-au enervat destul de tare,in plus era si fleoscaiala aia pe jos si m-am facut tot una) unu care nu l-am batut prea bine pleaca repede schiop cum e el de la atata bataie,ridica dealul cu mainile catarandu-se si tarandu-se ca o testoasa. V-am povestit doar o mica parte din prima. Dupa aia tipu ridica insfarsit dealul,mi-e ca s-a dus cumva la sectia de politie sa ma parasca ca curaj sa mai ramana n-a a vut. Deci,dupa ce i-am batut bine pe fraieri,eu ma apuc sa desenez stiind ca nu mai au ce sa imi faca. Dupa un moment scurt vine iarasi idiotul ala care a scapat cu un om mai mare,spunand "Ala e care m-a batut, prinde-l!", obosit imi strang pensoanele, creioanele etc. si o iau la fuga. Deci probabil tipu a venit cu unu de la politie. Ce as putea pati daca m-ar prinde? Ca mi-e frica ca i-am omorat pe tipi de la bataia ce le-am tras-o.

8 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Ori sunt aia prea prosti si nu stiu sa se bata ori esti tu vreun campion de la UFC, serios acu, daca se punea toti 3 cu betele alea pe tine erai la spital.

| LiviuuuXD explică (pentru BudăSpiritOfVengence):

Chiar nu stiu sa se bata laughing, apropo, tipii mai mici ca mine a fost si usor, da cu betele chiar a durut. Oricum sunt obisnuit cu bataia, cand eram intr-a 4 a sa vezi ce ma bateam.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns (pentru LiviuuuXD):

Intr-a 4-a laughing va dadeati palme? sa vezi cand ajungi sa iei sticle de bere si bate de baseball in cap, aia e bataie, cu sabii cu din astea.

| LiviuuuXD explică (pentru BudăSpiritOfVengence):

Nu palme mah, tot tampitu ala sarea la bataie, odata fratele meu o venit la scoala si lo atarnat de gard, k doar eu i-am zis sa ma lese sa il bat eu da fratimio batman batman angry

| William a răspuns:

Mai usor mai Boyka.

| Magnum27 a răspuns:

De te-ar crede cineva in povestea asta laughing 3-1 laughing)

| LiviuuuXD explică (pentru Magnum27):

straight face Aia nici macar nu stiu sa se bata.

| Gheorghie_Ovidu_1993 a răspuns:

Astaa, este de la UFC SERIOS ACU, DACA se punea toti 3 cu betele alea pe tine erai la morga laughing))) mincinos crede-ma ma bat zi de zi dar nici eu nu pot face fata la 3 haide la 2 fac dar la 3 si cu bate si cu ce mai ai zis tu ca avea in mana plmcsd