| Katline a întrebat:

Heeeei! ce cadou i-as putea cumpara iubitului meu pentru aniversarea de 1 an? chestia cu poza inramata e super dar am facut-o deja de valentines day big grin

P. S. ceva care sa nu fie KITCH

Răspuns Câştigător
| littleladybug a răspuns:

Un mesaj de dragoste intr-o sticla in care sa pui putin nisip...arata superb;) http://www.google.ro/......tp?/imgres

3 răspunsuri:
| LYLYshor25 a răspuns:

Eu i-am facut cadou unui pr f apropiat ceva de genul:

i-am cumparat un tricou rosu(culoarea preferata) am luat hartie speciala si am printat pe ea poza lui,sus am scris:,, the boss'' iar jos cu sageti am scris,, the legend''http://www.google.ro/......tp?/imgres ceva de genu numai ca in mijloc am pus poza lui... apoi am pus hartia pe tricou si am calcat tricoul si a ramas imprimata fotografia i`a placut la nebunie numai ca nu stiu unde sa gasesti hartie din aceea ca mie mi-a dat`o o fata
;)

succes:X

| clau1093 a răspuns:

O bratara care sa o poarte mereu si ii va aminti de tine happy!

| BombonikUrasteVitamine a răspuns:

Un medalion in forma de inima,o bratara a iubirii,personalizata( poti sa pui in interiorul inimii o poza cu tine si cu iubitul tau),un parfum,poti sa ii pregatesti un desert,un tort in forma de inima,decorat,in care sa scrie "I Love You" mi se pare foarte dragut,o plimbare in oras, in parc si sa faceti multe poze impreuna, bafta! love struck