| dianamaria130 a întrebat:

Ce cadou i-as putea face iubitului meu la aniversarea a 9 luni de cand suntem impreuna?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un bebe

| BiuL a răspuns:

Nu cred ca se fac cadouri la un an de relatie... asteapta si tu sa impliniti un an si atunci poti pregati ceva special,.

| MiyakoSaki a răspuns:

Arat-i iubire mai mult happy Cadourile materiale nu conteaza asa mult happy

| neutrino a răspuns:

Pentru 9 luni un pupic este suficient. Cadourile au si ele rostul si farmecul lor, motiv pentru care nu se fac nici zilnic si nici lunar, cu exceptia cazurilor cand este vorba de bebelusi.

| cristimihailov a răspuns:

L-ai face pe iubitul tau sa se simta prost, ca el nici nu o sa mai stie cand a inceput cu adevarat relatia. Si nici nu prea il intereseaza.

Asa ca salveaza-l oferindu-i o partida lunga de sa plece impleticindu-se si gata.

Nu ii face cadouri, poate el uita sa iti faca tie. Asa ca de ce vrei sa creezi probleme in pardis?

| Hakuouki a răspuns (pentru cristimihailov):

laughing)
Are dreptate, eu zic sa astepti pana sa faceti anul, dupa cum a spus si neutrino, cadourile au si ele rostul si datele lor...nu le dai asa oricand, asta inseamna interes. Daca tii neaparat, PreaDulcePreaFin si cristimihailov au dat 2 variante perfecte, daca le combini, 9 luni fericite.

| vocea a răspuns:

Cadourile materiale nu conteaza atat de mult Diana iai orice, important este sa ii faci ziua aceea de neuitat petreceti timpul cu el fi alatruri de el fa-l sa nu uite ziua asta, mult succes aniversare placuta

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Un sex oral, daca nu ai facut asta pana acum, ar fi ceva binevenit

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Un copil? big grin

| ShadoWCrist a răspuns:

O bratara gen de piele cu numele vostru pe o placuta.winking

| UnDezaxat a răspuns:

Mai astepti 3 luni si-i faci un cadou pe care si l-ar dori, chiar daca e mai scump. Totusi, sunt 3 luni, ai timp.

| RaDuk a răspuns:

Ceva mic, frumos si semnificativ.
Exemple: O cana cu poza voastra sau un mesaj frumos, un tricou cu un mesaj personalizat (asta am primit eu de la iubita mea cand am facut 5 luni), o perna cu poza voastra, un breloc in care poti pune poza voastra. Mai pe scurt ceva personalizat.

| KdyL a răspuns:

Un ceas. mai nou asta se face cadou