| AntoniaCorina a întrebat:

Heeei. Doua intrebari mai mult pentru baieti: ce va place si ce urati la o fata? Cum ar trebui sa fie prietena voastra ideala? big grin

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Unei fete trebuie sa-i placa de mine si sa ma accepte asa cum sunt, cu partile mele bune si cu cele mai putin bune. Ipocrizia si minciuna nu au ce cauta intr-o relatie.

| ErrorFound a răspuns:

Idealul:
-Sa nu aiba fite.
-Sa nu asculte manele.
-Sa nu fumeze excesiv.
-Sa nu se supere din orice.
-Sa nu fie geloasa pe fiecare fata cu care vorbesc.
-Sa fie frumoasa(afirmatie vaga).
-Sa fie isteata.
-Sa aiba simtul umorului(optional).
-Sa fie rea.
-Sa ma inteleaga.
Mai am cerinte, dar astea ar fi principalele.
Ce urasc la o fata:
-Fitele in primul rand
-timiditatea
Ce-mi place:
-Frumusetea
-Mintea(daca are-in Romania trebuie neaparat sa precizez)
-Umorul
-Uneori tupeul

| Cristiann25 a răspuns:

Pai imi place la o fata in primul rand sa o vad ca ii pasa, ca ma iubeste. Minciuna o urasc, infidelitatea(peste care n-as putea trece nici cu 1000 de scuze). Prietena ideala dupa cum ziceam mai sus trebuie sa ma iubeasca, sa ma respecte, sa ma inteleaga si sa aiba incredere! Te pup!

| sayWhaaat a răspuns:

Vreau in primul rand sa-mi placa, sa fie sincera cu mine in materie de orice, si bineinteles sa ma iubeasca. Ce urasc la o fata? Fitele, si sa aiba mai multe fete.

| JohnCena02 a răspuns:

Imi place sa fie rea in pat si nu-mi place sa fie gospodina. Fata ideala cu forme, dotata si buna la pat.

| NoNameInAction a răspuns:

Sa fie frumoasa, educata, desteapta, sa nu fie prea ''incapatoare'', sa nu fie prefacuta, sa fie dragastoasa.

| Capsunell a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa ne inteleaga si pe noi! In al doilea rand chiar sa ii pese de noi si sa nu fie fitoasa!