| anonim_4396 a întrebat:

Cateva intrebari pentru baieti
Aveti fantezii cu fete? Si daca da cum sunt?
V-ar placea daca prietena voastra s-ar imbraca
intr-o lenjerie sexi si ar dansa pentru voi? Fara sa o luati in ras.
De ce va place atat de mult culoarea rosu?
Ce calitati ar trebui sa aiba iubita ideala in pat?
P.S : Pot raspunde si fetele daca se pun in locul unui baiat, desii n-ar fi tot una

Răspuns Câştigător
| Viitorulapropiat a răspuns:

Sunt campion la fantezii happy...mie unul mi-ar placea, acum depinde de fiecare baiat in parte.Idk,nu-mi place culoarea rosu.Sa fie indrazneata.

6 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

1.Da, avem, si inca cate, cel putin eu.
2.Si nu le voi spune deoarece mai sunt si minori pe aici si nu se cuvine.
3.Probabil da.
4.Ca nu se vad petele de sange pe ea.
5.Sa nu puna intrebari, sa taca si sa faca.

| Andrei123654789 a răspuns:

Hah,nice one,I guess laughing
Toti oamenii au fantezii, cum realitatea este deseori nesatisfacatoare si nu se supune propriilor dorinte, tindem sa ne creem o realitate proprie, dar nu cred ca filozofie este ceea ce vrei sa auzi.
Eu unul nu as fi incantat de dansuri erotice, dar ma aflu in minoritate.Majoritatea barbatilor intr-adevar au aceasta fantezie.
In ceea ce priveste propriile fantezii... ceva clasic, o baie inspumata intr-o atmosfera romantica, un pahar de sampanie si multa vorba.Nu stiu daca este chiar o fantezie sau mai mult un ideal, tu decizi.
Rosul.ei bine, mie imi place negrul, este mult mai serios si misterios.Probabil este in mare parte instinctiv sau tine de societate,cum suntem invatati de mici ca rosul este culoarea pasiunii.
Iar in ceea ce priveste calitatile la pat, well. laughing
Sunt un adept al softcore-ului.Dar, presupun ca flexibiltatea este una dintre ele, atat fizica cat si psihica, in sensul in care sa fie deschisa la. diferite activitati.
Spet ca te-am putut ajutalaughing
La astfel de ore iti vin tot felul de idei.

| Ofatacuvise a răspuns (pentru Andrei123654789):

Mda... ma plictiseam si eu csf... asta mi-a venit, asta am scrislaughing

| Ofatacuvise a răspuns (pentru Andrei123654789):

Daca m-ai aveam voie la o fundita tu o primeai big grin

| Qwwww a răspuns:

E normal ca orice băiat să aibă fantezii cu unele fete, mie unul mi-ar plăcea ca o fată să danseze în fața mea, sau să pun o fată la perete și să o sărut.

| Sebastian_Sebi_1983 a răspuns:

Care dintre noi e troll?