| Emily990 a întrebat:

Heeei,TPU! Plac un baiat si nu stiu ce subiecte de discutie sa deschid cu el, incat sa fie si el activ. Idei?:*

Răspuns Câştigător
| CristyBv a răspuns:

Poti sa discuti despre ce ii place lui, chiar daca pe tine nu te intereseaza acele subiecte, si sa zambesti cat de mult poti ( nici sa pari disperata ).

2 răspunsuri:
| Ionicutza a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti inainte cu un prieten comun, sau un prieten. o prietena de-a lui... Afli ce ii place safaca apoi discuti despre acele lucruri cu el parand aboslut surprinsa, de parca nici nu te asteptai la acele raspunsuri. Dar asigura-te ca ai vorbele la tine pentru ca incet incet sa il faci sa porneasca el urmatoarele discutii. :* Sper ca te-am ajutat, si daca mai ai nevoie de ceva sunt aici :*

| Cornel1112 a răspuns:

Incearca sa discuti despre ce ii place lui si vezi in functie de ce ii place ma refer la lucruri poti sa ii faci un cadou pe care sa pui un biletel cu te plac sau poti sa il intrebi in fata.Nu ai nimic de pierdut.Succes!