| alexutza9912 a întrebat:

Buna comunitate TPU! Imi place de un baiat cu care vorbesc de ceva zile pe facebook si nu stiu ce subiecte sa mai deschid! Lui ii place raliurile bicicleta baschetul si fotografia... puteti sa ma ajutati cu niste idei de subiecte?

1 răspuns:
| sellingasses a răspuns:

Ai putea sa-ti faci niste fotografii in niste locuri frumoase si sa le pui pe facebook ( daca ai spus ca lui ii place fotografia ) dau puteti merge amandoi la un meci de baschet sau la o plimbare cu bicicleta prin parc big grin