| anonim_4396 a întrebat:

Heeelllppp! Asta vara am mers in vizita la niste veri la tara, Intr-o zi am propus sa facem un party si sa invitam pe toti de acolo.La petrecere a venit si un tip super dragut m-am inteles super bine cu el si prieteni lui imi spuneau mereu ca ma placea si ca de abia asteapta sa ma vada chestii de genu asta, insa el nu-mi arata nimica de exemplu odata l-am intrebat ce-i place la mine dupa ce el m-a intrebat acelasi lucru si nu a stiut (iar baiatul nu e deloc timid )...nu stiu ce sa fac adica au fost momente cand de-abia daca ma vedea (iar daca altu se dadea la mine nu avea nicio treaba) si momente super une cand imi lua apararea, etc(am uitat sa zic noi ne adunam si jucam adevar sau provocare iar cand era vorba sa ma sarute el nu zicea nimic zicea prietenul lui cel mai bun ca vrea)

Ce sa fac? Voi ce credeti ca el ma place sau e pus de pritenii lui sa se prefaca ca ii place de mine doar pentru a-si bate joc?
FUNDA +VOT toata lumea care raspunde

3 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

DA...probabil ca prietenii lui vor ca voi 2 sa fiti impreuna dar asta nu inseamna ca fac asta doar ca sa isi bata joc de tine, poate este el mai timid si vrea sa o ia mai usorbig grin

| SDC a răspuns:

Posibil sa le fi spus prietenilor ca te simpatizeaza, dar posibil nu vrea sa para disperat! prieteni lui probabil vor sa fiti impreuna

| BiAnCaIoAnA2000 a răspuns:

Probabil el simte ceva pentru tine dar tu nu iai aratat ca il placi si s- a gandit ca isi bate capul degeaba. Ar trebui sa vorbesti cu elatunci cand esti singura cu el si sa- l rogi sa fie sincer. Sper ca ti- am fost de ajutor. Fundita?