| anonim_4396 a întrebat:

Heei.
Am 13 ani si am destul de multe cosuri marunte pe frunte... Nu stiti cum pot sa scap de ele? Cu ce sa ma dau? ( In afara de creme sau asa, pentru. ca am tenul gras! si mama nu ma lasa sa imi cumpar creme happy ) Multumesc happy

FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Poti sa te exfoliezi putin pe frunte...iei in palma putin zahar si pe fata umeda freci putin in zonele cu probleme. Si asa scapi si de tenul gras.
Sau ia un sapun anticosuri de la Clearskin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sapunul cu sulf este foarte bun!

| CGA93 a răspuns:

"Zinerit", gasesti in farmacii si chiar da rezultate. Am folosit eu cand eram tanar.