| Dariii a întrebat:

Cum pot sa scap de semnele ramase de la cosuri pe frunte?happy
Arata asa de nasol I don't want to see
Si apropo. ce imi recomandati sa folosesc pentru cosuri? Am tenul destul de gras. Zineryt functioneaza?
Help! Fundita mare!
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| piTikaaa_8536 a răspuns:

Buna`! Uite poti sa incerci ce folosesc eu de mult timp. Baneocin este o pudra pe care o gasesti in farmacie, facuta numai din plante medicinale. Te faci cu el de 2-3 ori pe zi pe partea unde ai mai multe cosuri si se usuka. A doua zi dimineata doar faci cu unghia peste ele si cad. Sincer il folosesc de 1 an si functioneaza. Sper sa te ajute! love struck

5 răspunsuri:
| Dariii explică:

@georgelu
si eu m-am uns cu alifia de galbenele si nu a avut niciun rezultat. Oricum multumeschappy

| BubblesStres a răspuns:

Eu am fost la dermatolog si mi.a recomandat sa iau o pastila de tetraciclina pe zi timp de 3 luni si sa ma dau cu Zineryt dimineata si seara pe zonele cu cosuri. Si in legatura urmelor de la cosuri trebuie sa faci un piling facial( nu stiu daca se scrie asa big grin) dar doar dupa 18 ani ( stiu din experienta proprie) P.S: si Brevoxyl este o crema pe care o iei de la farmacie foarte eficienta pentru cosuri. Succes. Funda?happy

| georgelu a răspuns:

Uite stiu pe cineva care si-a luat tot felul alifii si minuni de 2-3 milioane si de curand a descoperit ca alifia de galbene ajuta foarte mult s-a dat 1 luna cu ea in fiecare zi pe fata si i-au disparut. Sper ca te-am ajutat! Multa Bafta! happy

| bmm a răspuns:

Poti sa incerci Zinerit dar pune in el 2-3 picaturi de ulei de masline ca sa nu iti usuce fata foarte tare. Poti de asemenea sa incerci produse de la gerovital sunt foarte bune! Eu folosesc d cateva luni si nu mai am probleme cu cosurile decat inainte sa fiu pe stop.imi apar vreo 2-3 si in 3 zile imi trec...in rest deloc!

| Filipescu_Claudia_1998 a răspuns:

Eu am o prietena pe nume denisa, care foloseste zyneri, dar inainte sa.l aplice isi curata tenul cu un sapun dove, dupaceea isi face o masca cu argila roz si apoi una cu argila alba. dupa aceste masti isi mai face una cu o crema numita hymalaya, apoi isi da cu o crema numita eritroacnol, o lasa 2 ore pe fata si apoi clateste cu apa rece si cu sapun tot dove... dupaceea isi da cu zynerit. fa si u la fel si vei vedea ce efecte exceptionale are, dar nu uita ca si alimentatia este un factor imortant