| Rooney7 a întrebat:

Cum să scap de puncte negre si de tenul gras? Am doua creme de la dermatolog dar sunt mai mult pentru cosuri

4 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Pudra de argila amestecata cu suc de lamaie.

| alexutza02matza a răspuns:

Exista benzi speciale pentru puncte negre, dar mai poti folosi si apa de treandafiri, pe care o gasesti la Plafar. Iar pentru tenul gras iti recomand tratamentul de la Nivea pentru tenul gras. Sper ca te-am ajutat

| love0910 a răspuns:

Pune-ti comprese cu ceai de musetel pe ele si dupa ce stai asa aproximativ 15-20 de minute, doar apesi putin si punctele ies si apoi te dai cu o crema hidratanta si gata! Succes!

| tigrisorul a răspuns:

Http://www.divahair.ro/......le-rev196/ o folosesc si eu si chiar e buna, crede-ma si eu am incercat multe altele inainte.