| ZambetheCaptive a întrebat:

Heei.Imi place un tip, se numeste Edii.Este duperb dar nu stiu cum sa ma bag in seama cu el, este verisorul celei mai bune prietene ale mele.Am id`ul lui, numarul de telefon, facebook`ul dar nu am vorbit niciodata cu el. Ce as putea face sa ne imprietenim mai bine, iar apoi sa trecem la alt nivel. Eu sunt in clasa a 7a iar el a 9`a. Ce pot sa fac, ce sa ii spun sa ne apropiem mai mult?

Răspuns Câştigător
| Lucky9441 a răspuns:

Propune-i lu` prietena-ta sa iesiti toti 3 la un suc. Dupabatting eyelashes Spune-i si ei sa-ti puna o vb buna la el. Si terminati totul pe seara la un apus de soare smug. Lasa Fitele, Fi tu insati.;* Si-l vei castiga.