| Roxii a întrebat:

Heei.nu mai stiu cum sa-mi fac parul la scoala... dati-mi va rog niste idei!
am parul pana la umeri drept si breton:X
plzz
fundita
scuze ca am pus intrebarea la aceasta categorie da e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
| curiozitatea a răspuns:

Pai eu de obicei imi indrept bretonul cu placa de intins parul. bretonul si inca cateva fire din fata.si cele din spate le impletesc.si cand le dau drumul sunt ondulate. arata superb! fundita:X:X? plzz. tiam dezvaluit marele meu secretlaughing nimeni nu stie dc am un par atat de frumoshappyblushing

2 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Poti sa ti-l ondulezi, sa iti pui diferite accesorii (bentite, clame), sa-ti faci codite, sa-ti faci modele cu placa. Sper sa-ti fie de folos!

| Cătălina a răspuns:

http://www.google.ro/......tp?/imgres 507&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=593&ei=__meTL7IOMTEswa0urHmDg&oei=9fmeTMP-G9OAswacmLXmDg&esq=2&page=2&ndsp=33&ved=1t:429, r:5, s:36&tx=79&ty=50&biw=1280&bih=909

sau

http://www.google.ro/......tp?/imgres 2507&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=552&vpy=527&dur=2959&hovh=260&hovw=194&tx=138&ty=146&ei=OPqeTPjxK9DNswb-443nDg&oei=9fmeTMP-G9OAswacmLXmDg&esq=4&page=4&ndsp=36&ved=1t:429, r:31, s:95&biw=1280&bih=909