| oanasunshine a întrebat:

Heei TPU... Bun, deci chestia e urmatoarea: imi place un baiat, este cu un an mai mare. De ceva timp am observat ca se uita mereu la mine, si prin preajma mea se da in spectacol, incearca sa atraga atentia... El nu pare asa timid, dar nici smecher nu este. S`a despartit recent de o fata dar el se uita insistent la mine si cand era impreuna cu acea fata. Sunt un pic confuza: eu simt asa ca ma place altfel nu m`ar mai privi asa thinking dar daca a fost cu acea fata care, sa fiu sincera, nu era cine stie ce frumusete, si a putut`o aborda, cu mine de ce nu se baga in seama? Cum as putea eu sa fac primul pas, sa fiu eu cea care intra in vorba, fara a parea prea disperata? Funda. :*

2 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Ai id-ul de mess? Facebook? Nu trebuie sa te gandesti direct la o relatie. Cunoaste-l mai bine si vezi ce fel de om este cu adevarat. Deveniti prieteni, apoi vezi ce se intampla. Bafta! love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai orice-ti vine la indemana. fii relaxata, intreaba-l orice. bafta!