| anonim_4396 a întrebat:

Hei... Sunt foarte confuza! Plac un baiat, nu e din tara e roman dar sta in alta tara si suntem prieteni ne intalnim la mai multe evenimente si de 3 ani il plac m-a facut el sa ma indragostesc de el privindu-ma insistent si imi da semne ca ma place adica imi zambeste si tot timpul face ce face si intra in discutie cu mine.mi-e dor de el nu ne-am vazut din vara si mi-e frica ca si-a gasit pe altcineva desi il cunosc si e foarte timid nu ar aborda o fata asa usor...Dar totusi am o frica ca poate m-a uitat desi in decurs de 3 ani de cand ne stim nu ne vedeam in fiecare luna ne vedeam odata la 4-5 luni si tot timpul cand ne revedeam nu vedeam nici o schimbare era tot la fel ca si cum ar fi tot 'indragostit'. Eu as vrea sa fiu fer convinsa ca tine la mine. Cateodata imi da semne ca ma place cateodata nu. Asa sunt toti baietii.laughing! In fine.Voi ce credeti? Cand iti zambeste un baiat si incearca din rasputeri sa-ti atraga atentia e ceva? Sau nu? Dau funda!happy

4 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Daca poti sa faci cumva sa te intalnesti cu el mai des poti tine legatura cu el si sa fii intr-o relatie dar plecarile astea deacasa depind de parintii tai.

| Florinapopica a răspuns (pentru DeidaraXR1):

Acu' cateva luni tineam legatura cu el. Intra pe mess si vorbeam mult.dar de un timp nu mai intra si l-am intrebat de ce si a zis ca nu are timp...ca are treaba multa cu scoala.

| DeidaraXR1 a răspuns (pentru Florinapopica):

O relatie la distanta esueaza rau. De aceea trebuie sa te intalnesti cu el. Altfel el va uita de tine.

| Nelamuritul a răspuns:

Ii place de tine si gata. Daca nu i-ai zis ca si tie iti place de el zii.