| AntoniaCmn a întrebat:

Heei TPU! ¿Ce inseamna cand un baiat musca buza superioara a unei fete? Funda love struck

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca trebuie sa fiti mai linistiti la pat cand o faceti.

| AntoniaCmn explică (pentru mgtow):

N-o facem, nu stiu cum sa-ti zic.happy

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Ca o place, ca tanjeste dupa buzele ei, ca vrea sa o sarute. Pur si simplu e foarte indragostit de ea happy.

| 1Mihai1 a răspuns:

Că-i place de ea...

| Skeez a răspuns:

Ca ii era foame... se adateaza baiatulwinking

| onlyagirl a răspuns:

Poate asa saruta el.psihologii spun ca e o forma de a pune stapanire, de a-si ''marca'' teritoriul, si aceeasi chestie si atunci cand lasa semne.big grin

| yasmin123 a răspuns:

Pai.ii place. si are mikul asta tick sa te muste... ca ii place buzele tale.:*