| Gabby6y6 a întrebat:

Ce inseamna atunci cand un baiat işi atinge buza sau o muşca in preajma unei fete?
Mersi de raspuns

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde. Is unii care fac asta pentru ca li se pare atractiva fata respectiva dar si altii care pur si simplu au asta ca tic. Nu e un semn suficient de clar.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Sunt multi care ar crede ca inseamna ceva dar se inseala. Nu inseamna nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are o semnificatie precisa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic

| Juper a răspuns:

Iubire

| Gabby6y6 explică (pentru Juper):

Inseamna ca i place de fata?

| Juper a răspuns (pentru Gabby6y6):

Dap bine in cazul meu fetele fac asta si imediat imi dau seama sau li se dilata pupilele

| Gabby6y6 explică (pentru Juper):

Mersi de raspuns

| Juper a răspuns (pentru Gabby6y6):

Cpl

| samuelrockwer a răspuns:

Buna! Nu prea inseamna nimic, altii o fac doar ca sa para atractivi, sa atraga putina atentie.

| beck2804 a răspuns:

Nu inseamna nimic, ori are un tic, ori o face pentru ca fata de langa el arata bine.